O nas

Świadczymy usługi konsultingowe w zakresie tworzenia strategii wykorzystania rozwiązań wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości oraz wdrażania tych technologii w biznesie i sektorze publicznym.

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż, obniżyć koszty lub zwiększyć bezpieczeństwo swoich pracowników skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się jak mieszana rzeczywistość może ci w tym pomóc!

Dlaczego właśnie my

Posiadamy ponad 7-letnie doświadczenie w obszarze tworzenia rozwiązań VR/AR. Realizowaliśmy projekty dla takich firm jak Airbus, Santander, globalna kancelaria DLA Piper oraz dla instytucji publicznych np. Miasto Warszawa czy uniwersytetów jak Politechnika Wrocławska.

Nasz międzynarodowy zespół składa się z wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych deweloperów, IT project managerów, grafików 3D oraz konsultantów gotowych do zrealizowania najambitniejszych projektów biznesowych z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi i technologii VR/AR

Jak wygląda współpraca z nami?

Analizujemy wymagania klienta i przygotowujemy szczegółowy plan projektu wraz z wyznaczonymi przez klienta mierzalnymi celami projektu. Przedstawiony przez nas plan projektu posiada określone daty realizacji kolejnych etapów, osoby odpowiedzialne za poszczególne obszary prac oraz wymagane produkty końcowe.

Wykorzystując zwinną metodykę zarządzania projektami realizujemy etap budowy rozwiązania VR/AR lub przygotowania strategii dla Twojej organizacji. Dzięki iteracyjnemu podejściu do zarządzania projektami jesteśmy w stanie szybko weryfikować założenia projektu i wdrażać informacje zwrotną od klientów. Nasze kompleksowe podejście sprawia że nawet po zakończeniu projektu jesteśmy w stanie dalej dostarczać wartość naszym klientom pomagając im w utrzymaniu zbudowanego rozwiązania lub też we wdrożeniu przygotowanej strategii

This site is registered on wpml.org as a development site.