Rozszerzona Rzeczywistość (AR)

Tworzymy systemy oraz aplikacje AR dostosowane do Waszych potrzeb. Wspomagamy Was od poczatku pomysłu do jego wdrożenia na wybrane platformy!

Nasza oferta

Dla firm i instytucji publicznych budujemy i wdrażamy rozwiązania AR wspomagające procesy szkolenia, sprzedaży, produkcji lub logistyczne.

Wspólnie z klientem pracujemy nad tym aby inwestycja w dany projekt AR przyniosła odpowiednią stopę zwrotu w postaci zwiększonej sprzedaży, zmniejszonych kosztów lub innego wyznaczonego KPI.

Dlaczego właśnie my?

Nasz zespół składa się z doświadczonych deweloperów, UX designerów, testerów oraz project managerów. Pomożemy Ci przejść od etapu pomysłu na rozwiązanie AR do realizacji i wdrożenia go w Twojej organizacji.

W zależności od wybranej platformy, urządzeń oraz zaplanowanych funkcjonalności wykorzystujemy takie narzędzia jak Unity czy Unreal Engine, języki programowania w postaci C++, C#, Swift, Java, Kotlin oraz frameworki ARKit, ARCore, Vuforia, czy AR Foundation.

Tworzymy na wszystkie największe platformy sprzętowe: Microsoft Hololens, Magic Leap, Vuzix, Xreal czy Apple Vision Pro.

Nasi partnerzy

This site is registered on wpml.org as a development site.